banner232

Mert Hakan ve Emre Kılınç için İspanyollar devreye girdi!

Aslan’ın transfer listesinde en üst sırada yer alan Sivas’ın iki yıldızı için İspanyol ekibi'nin devreye girdiği ve boşa çıkacak iki oyuncuya teklif gönderdiği bilgisine ulaşıldı.

Mert Hakan ve Emre Kılınç için İspanyollar devreye girdi!

Gelecek vaad eden yerli oyuncular üzerinde ciddi bir çalışma yapan ve bu doğrultuda da yeni planlamanın olmazsa olmazı olan Sivas’ın iki yıldızı Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç konusunda sürpriz rakip...

Aslan’ın kadrosuna katmasına kesin gözle bakılan, ancak henüz resmi bir sonuca varmayan iki futbolcu için İspanyolların devreye girdiği öğrenildi.

Daha önce milli oyuncularımızdan Okay Yokuşlu’yu kadrosuna katan, Emre Mor’u 13 milyon Euro gibi rekor bir bedelle transfer eden Celta Vigo’nun Sivas’ta sözleşmeleri sona erecek olan iki oyuncuya teklif gönderdikleri bildirildi.

Corona virüs süreci öncesinde her verdikleri röportajda ilk hedeflerinin Avrupa olduğunu dile getiren Mert Hakan ve Emre Kılınç son günlerde ise yaşanan pandemi nedeniyle Türkiye’de kalmayı düşündüklerini açıklamışlardı.

Sarı Kırmızılılar’ın kısa süre içerisinde her iki oyuncuyla ilgili görüşmeleri sonuca bağlayarak transferi noktalamak adına adım atacağı öğrenildi.

Kaynak: Fanatik

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.