Lemina'da flaş gelişme! Rest çekti...

Mario Lemina’nın 16 milyon Euro’luk opsiyonunu çok yüksek bulan Cim Bom, Gabonlu yıldızı 1 sene daha kiralamak istiyor. Southampton ise oyuncusunu satmayı hedefliyor. Taraflar arasındaki görüşmelere Lemina da dahil olurken, kulübüne“Galatasaray’da çok mutluyum. Bırakın burada kalayım”dedi. 26 yaşındaki yıldızın bu tavrı, ibreyi Aslan’a çevirdi.

Lemina'da flaş gelişme! Rest çekti...

Sezonun ikinci yarısında müthiş bir çıkış yakalayan ve 10 maçlık yenilmezlik serisi elde eden Galatasaray, kemik kadroyu korumak istiyor.

Fatih Terim, en kilit üçlü olarak Lemina, Onyekuru ve Seri’yi görüyor. Terim’in özellikle 26 yaşındaki Lemina’nın mutlaka takımda kalması yönünde rapor vermesi üzerine yönetim harekete geçti. Sezon başında kiralık kadroya katılan Gabonlu futbolcunun satın alma opsiyonu 16 milyon Euro. Mevcut kriz ortamında Galatasaray’ın bu rakamın yarısını dahi ödemesi zor gözüküyor. Dolayısıyla Cim Bom, 1 sene daha Lemina’yı kiralamak amacında. Fakat kulübü Southampton oyuncusunu satmaktan yana. İşte tam da bu aşamada Lemina’nın devreye girdiği ve İngiliz ekibinden kolaylık istediği öğrenildi.

YÜKSEK TEKLİF GELMEZSE...

Lemina’nın kulübüyle görüşüp, “Galatasaray’da çok mutluyum. Burada tamamen futbola odaklandım ve kendimi buldum. Bırakın Galatasaray’da kalayım” talebinde bulunduğu belirtildi. Başarılı orta sahanın bu tavrı ibreyi şimdilik Cim Bom’a çevirirken, Southampton yüksek bir teklif almazsa, 2022’ye kadar sözleşmesi bulunan Lemina’yı 1 yıl daha Aslan’a kiralayabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.