K.Maraşspor otobüsüne el konuldu iddiasına yalanlama !

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in, Kahramanmaraşspor kulüp otobüsüne el koydurttuğu yönünde ortaya atılan iddialar, tamamen art niyetli olup, gerçeği yansıtmamaktadır.

K.Maraşspor otobüsüne el konuldu iddiasına yalanlama !

Yapılan yazılı açıklamada, şunlar kaydedildi:

Söz konusu otobüs, Başkanlığını Hanefi Mahçiçek’in yaptığı Kahramanmaraş’ı Tanıtma ve Sporseverler Vakfı’na (KATSEV) aittir. Ancak Vakfın herhangi bir faaliyeti olmadığı için yürütmesi durdurulacaktır. Dolayısıyla vakfa ait faaliyetler son bulacağı için kayıtlı taşınır ve taşınmazların elden çıkartılması gerekmektedir. Uzun yıllardır kulüp tarafından ücretsiz olarak kullanılan 46 KS 500 plakalı otobüs de bu taşınırlardandır. KATSEV, otobüsün hiçbir karşılık beklenmeden kulübe tahsisi için başvuruda bulunmuştur. Ancak bu güne kadar kulüp yönetiminden otobüsün devrinin alınmasıyla alakalı hiçbir girişimde bulunulmamıştır. Vakfın, otobüsün bedelsiz olarak devri için yaptığı girişimlerde kulüp tarafından reddedilmiştir. Yine kulüp istediği takdirde otobüs Kahramanmaraşspor’a devredilecektir.

Kahramanmaraş kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 17:19
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.