banner232

Kerem Aktürkoğlu, askere gidecek mi? Bedelli askerlik ihtimali var mı?

Galatasaray'ın 22 yaşındaki yıldız futbolcusu Kerem Aktürkoğlu, askere çağrıldı. Galatasaraylı bir futbolcunun askere çağrıldığı yönünde sosyal medyadaki yayılan söylentiler doğru çıktı. Oyuncunun Kerem Aktürkoğlu olduğu öğrenildi. İşte haberin ayrıntıları...

Kerem Aktürkoğlu, askere gidecek mi? Bedelli askerlik ihtimali var mı?

KEREM AKTÜRKOĞLU ASKERE ÇAĞRILDI!

Sabah'ın aktardığı habere göre, Galatasaray'ın 22 yaşındaki yıldız futbolcusu Kerem Aktürkoğlu, askere çağrıldı. Askerliğinin son günü olduğu için erteleme yapamayan Kerem Aktürkoğlu, bakaya düşüyor. Bedelli askerlik ihtimali de ortadan kalkmış oluyor. Galatasaray, Kerem Aktürkoğlu için Türkiye Futbol Federasyonu ile bir görüşme yapacak. Durumun çözülmesi bekleniyor.

BEDELLİ ASKERLİKTEN YARARLANACAK MI?

Kerem Aktürkoğlu'nun askere çağrılması sosyal medyada da gündem oldu. 1998 doğumlu genç yıldız, sezon başında Erzincanspor'dan kadroya katılmıştı. Askere çağrılan Kerem Aktürkoğlu'na piyade olarak Erzincan şehri çıktı. Galatasaraylı Kerem Aktürkoğlu bu durumda bedelli askerlikten de yararlanamıyor.

Galatasaray'ın konuyla ilgili TFF ile konuşacağı ve çözüm yolu bulacağı ifade edildi.

GALATASARAY'DAN KEREM AKTÜRKOĞLU AÇIKLAMASI!

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2021, 14:23
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.