Kasımpaşa'dan Sinan Gümüş bombası!

Kasımpaşa'nın hocası Mustafa Denizli, Galatasaray'dan eski öğrencisi Sinan Gümüş istedi, yönetim harekete geçti. Lacivert-Beyazlılar, Cim Bom’un kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Kasımpaşa'dan Sinan Gümüş bombası!
banner150

Zirve yarışının iddialı ekiplerinden biri olan Kasımpaşa, transferde de büyük oynuyor. Devre arası için yönetim, 5 milyon Euro’luk bütçe belirlerken, İstanbul ekibi bu rakamı sadece oyuncu bonservisine harcayacak. Hem yurt dışında hem de yurt içinde görüşmelerini sürdüren Kasımpaşa’nın hedefindeki isimlerden biri de Sinan Gümüş. Teknik direktör Mustafa Denizli, Galatasaray döneminde birlikte çalıştığı ve müthiş verim aldığı gurbetçi futbolcuyu Kasımpaşa’da görmek istiyor. Yönetim harekete geçerken, önümüzdeki günlerde resmi teklifle Galatasaray’ın kapısı çalınacak.

Daha yüksek ücret

Cim Bom’la yarım sezon sözleşmesi kalan Sinan’a henüz beklediği yeni kontrat teklifi yapılmış değil. Kasımpaşa da bu durumdan yararlanıp, Galatasaray’da kazandığı 650 bin Euro’luk ücretin daha fazlasını önererek Sinan’ı ikna etmeyi planlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.