Karadağ - Çek Cumhuriyeti maçı canlı izle (10.09.2019)

EURO 2020 elemleri A Grubunda Karadağ ile Çek Cumhuriyeti 3 puan için bu akşam karşı karşıya geliyor. Maçı internet üzerinden canlı olarak izlemek isteyen futbol severler için haberimizin içerisinde Karadağ - Çek Cumhuriyet canlı izle bağlantısı yer alıyor.

Karadağ - Çek Cumhuriyeti maçı canlı izle (10.09.2019)

Avrupa Şampiyonası 2020 elemeleri A Grubunda iki ekip Karadağ Çek Cumhuriyeti birbirileriyle üç puan mücadelesi verecek.

Karadağ'ın bu grupta çıktığı 4 maçtan 2 mağlubiyet 2 beraberlikle çıkarak 2 puana sahip olduğu görülürüken, rakibi Çek Cumhuriyeti ise çıktığı 4 karşılaşmadan 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet elde ederken 6 puana sahip.

Karada Çek Cumhuriyeti, UEFA Euro 2020 Elemeleri maçı 10 Eylül 2019 Salı günü uefa tv kanalından yayınlanacak. Saat 21:45'de başlayacak maç Stadion Pod Goricom stadyumunda oynanacak.

Müsabaka'nın hakemi Ali Palabıyık olacak. Palapıyık'ın yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Serkan Olguncan yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Mete Kalkavan olacak. 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 10:00
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.