Kahramanmaraşspor Başkanı Ceyhan'dan sert sözler!

Kahramanmaraşspor Kulübü Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, zehir zembelek açıklamalarda bulunuyor. Ceyhan, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e açtı ağzını yumdu gözünü.

Korona virüs tedavisinin ardından bugün spor basının önüne geçen Kahramanmaraşspor Kulübü Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, deprem etkisi yapacak sözler söyledi. Şehrin Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün takıma sahip çıkamadığını belirtti.

Ceyhan: “Diğer belediyelerde kanun varda bizde yokmu? Diğer belediyeler şehirlerinin takımına yardım ederken, biz hala yardım alamadık. Ayrıca bu takımı benden iyi yönetecek varsa, bırakmayanda şerefsizdir” dedi.

Başkan Ceyhan, kulübü satın aldığı o günden bu yana harcana miktara ise, ''6 yılda 28 milyon lira harcandı ve bu paranın sadece 6 milyonu şehirden toplandı. Diğer tüm kaynakları biz karşıladık. Bu rapor da Mahir Ünal'da var.'' ifadelerini kullandı

Fatih Mehmet Ceyhan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

*Kahramanmaraşspor’un şirket olması konusu konuşuluyor son zamanlarda. Bu takım şirket ise, şehrin şirketidir.

*Bu takımı şirketleştiren kişi ben değilim. Bu takımı AŞ yapan kişi Doğan Tehçi'dir. Takımın AŞ olmasının muhatabı Doğan Bey'dir. Bu soruları bana değil kendisine sorun.

*Bu takım hepimizindir. Ben bu takımı dernekleştireceğim. Ondan sonra o arkadaşların vuracağı nokta ne olacak?

*Samimi olun. Ya bu takıma sahip çıkıyoruz ya da adam gibi yönetim kurup gelsinler. Sorunların sebebi sensin deyip bunu da kanıtlarlarsa başkanlığı bırakacağım.

*Bizim kulübün 13 milyon TL’lik olan borçlarını ödeye ödeye 1 buçuk milyon TL’ye kadar indirdik.

*Bazı insanlar kendi menfaatleri için ilkelerini satanlar, memleketi için menfaatlerini bırakanları anlayamazlar. Eğer bu takımın kötü gidişine bensem sebep bırakırım bu görevi. Gelsinler bu takımı Sivasspor, Kayserispor, Gaziantep FK, Hatayspor gibi adam gibi yönetsinler.

*Geriye doğru baktığımda benden önceki başkanlar da bu tür sıkıntılar yaşamış. Demek ki bu sporu sevmiyorlar, ya da bu şehri sevmiyorlar. Bilemiyorum.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 17:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yılmaz Kaya
Yılmaz Kaya - 2 hafta Önce

Aşağıdaki konuların gündeme gelip çözüm üretilmesi dileğiyle iyi günler .
1- YOLLAR (Ekinözü-Ilıca- Kahramanmaraş yolu, Kadirli –Andırın –Göksun yolu, Elbistan – Göksun Yolu, Tanır- Sarız yolu,)
2- İSTİHDAM ( ilçelerimize küçük ,orta ölçekli fabrikalar kurularak yatırımlar yapılarak insanlara iş imkanı sağlanması)
3- TARIM , HAYVANCILIK VE ALABALIK ( bu sektörün sorunları çözülürse şehrimiz ekonomik olarak çok daha canlı hale gelecektir)
4- TURİZM (Eshabı-Kehf , Başkonuş ,Ilıca , Hançer Kanyonu, Elbistan Pınarbaşı,Ekinözü içmeler )
5- EĞİTİM ( Şehrimizin eğitim sorunları çözülmeli ve eğitim sıralamasında iyi yerlerde olmalıyız)
6- BÜYÜKŞEHİR ( Merkezden ilçelere ilçelerden merkeze günde en az iki defa belediye otobüs seferi olmaldır.)

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.