Kahramanmaraşspor'a para cezası

Kahramanmaraşspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor maçında taraftarların neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle PFDK'dan ceza aldı.

Kahramanmaraşspor'a para cezası

Türkiye Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Kahramanmaraşspor'a Bodrum Belediyesi Bodrumspor karşılaşmasında seyircilerinin neden olduğu çirkin ve kötü tezahüratları sebebiyle 4 bin TL para cezası verdi.

PFDK tarafından yapılan açıklama şu yönde;

"Piserro Kahramanmaraşspor Kulübü'nün 01.12.2019 tarihinde oynanan Piserro Kahramanmaraşspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasındaki taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 4.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Ayrıca Piserro Kahramanmaraşspor Kulübü idarecisi Mahmut Yardımcıoğlu 'nun aynı müsabakadaki "müsabaka görevlisine yönelik hakaretleri nedeniyle 125 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 21.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.