Kahramanmaraşspor'a 'merdiven boşluğu' cezası

PFDK, Kahramanmaraşspor'a, sahasında oynadığı Şanlıurfaspor maçı ile oynanan merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı ceza verdi.

Kahramanmaraşspor'a 'merdiven boşluğu' cezası

PFDK'nın aldığı karar şöyle:

1- KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.'nin, 08.09.2018 tarihinde oynanan KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.-ŞANLIURFASPOR TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 8.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

2- ŞANLIURFASPOR Kulübünün, 08.09.2018 tarihinde oynanan KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.-ŞANLIURFASPOR TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına karar verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Umut
Umut - 3 yıl Önce

Kimsesiz bir şehir. Tff de kulis yapacak, yapan ne milletvekili ne bir yetkili var. Stat dolmamış adamlar ceza vermek için bahane arıyorlar. Siyaseten güçlü bir şehire bu cezayı veremiyorlar.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.