İşte Kahramanmaraşspor-Tokatspor maçının tarihi

Temsilcimiz Kahramanmaraşspor, Kasımpaşa SK ile 27 Ekim 2016 Perşembe günü saat 18:30'da karşı karşıye gelecek. Mücadele, Tokat Gaziosmanpaşa Stadyumu’nda oynanacak.

İşte Kahramanmaraşspor-Tokatspor maçının tarihi

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

19 EYLÜL SALI:
13.00 Tokatspor-Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.00 Anadolu Bağcılar-Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey)
13.45 Şanlıurfaspor-Pazarspor (Mardin 21 Kasım)
14.30 Diyarbekirspor-İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
15.00 Payasspor-Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe)
15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk)
15.30 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül)
15.30 Muğlaspor-Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk)
15.30 Bandırmaspor-Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)
15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe)
16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Van Atatürk Şehir)
17.00 Balıkesirspor Baltok-Kars 36 (Balıkesir Atatürk)
19.00 Boluspor-Sinopspor (Bolu Atatürk)
19.00 Kemerspor 2003-Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)
19.00 Mersin İdmanyurdu-Orhangazi Belediyespor (Mersin)

20 EYLÜL ÇARŞAMBA
13.00 İnegölspor-Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe)
14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
14.30 Batman Petrolspor-Göztepe (16 Mayıs Şehir)
15.00 Sancaktepe Belediyespor-Elazığspor (Maltepe Hasan Polat)
15.00 Erzin Belediyespor-Fatih Karagümrük (Erzin Şehir)
15.00 Hatayspor-Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk)
15.00 Kozan Belediyespor-Adanaspor (İsmet Atlı)
15.00 Hacettepe-Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü)
15.00 Keçieröngücü-Silivrispor (Aktepe)
15.00 Kastamonuspor 1966-Ofspor (Kastamonu Gazi)
15.00 Denizlispor-Düzcespor (Denizli Atatürk)
15.30 Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)
15.30 Bergama Belediyespor-Sarıyer (Bergama 14 Eylül)
15.30 Yeşil Bursa-Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
15.30 Kocaeli Birlikspor-Edirnespor (Alparslan Türkeş)
16.00 Akın Çorap Giresunspor-Cizrespor (Giresun Atatürk)
17.00 Altay-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk)
19.00 Adana Demirspor-Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Gaziantepspor-Tire 1922 (Gaziantep)
19.00 Altınordu-Sultanbeyli Belediyespor (Bornova)
19.00 Bucaspor-Pendikspor (Yeni Buca)
19.00 Manisaspor-Arsinspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Samsunspor-Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı)
20.30 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe)
20.30 Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye)

21 EYLÜL PERŞEMBE:
13.00 Anagold 24Erzincanspor-Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)
15.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Stat açıklanmadı)
15.00 Kızılcabölükspor-Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)
16.00 Demir Grup Sivasspor-BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül)
17.30 Afjet Afyonspor-MKE Ankaragücü (Afyonkarahisar Yeni Şehir)
19.30 Çaykur Rizespor-Nevşehirspor Gençlik (Çaykur Didi)

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER