Işıtan Gün'ün görevi Fatih Terim'e! Galatasaray'da yeni görev dağılımları belirlendi

Galatasaray Yönetimi'nin yeni görev dağılımı resmen açıklandı. İlk planda futbol şubesinin başında Işıtan Gün'ün yer alması düşünülürken, Fatih Terim'in karşı çıkması üzerine, şubeler için sorumlular belirlenmedi.

Işıtan Gün'ün görevi Fatih Terim'e! Galatasaray'da yeni görev dağılımları belirlendi

Burak Elmas ve ekibi dün Galatasaray Lisesi'ndeki ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Mazbata sonrası yönetim kurulu içindeki görev dağılımını belirleyen Sarı-Kırmızılılar'da ilk plan, futbol şubesini Işıtan Gün'e emanet etmekti. Bu planlama içerisinde voleybol ve basketbol şube sorumluları da yer alıyordu. Ancak teknik direktör Fatih Terim, futbolun tamamen kendisine emanet edilmesini istediğinden, bu plandan vazgeçildi.

Kulüpten yapılan görev dağılımı açıklamasında, hiçbir şube sorumlusuna yer verilmedi. Başkan Burak Elmas önderliğindeki ekipte 2. Başkan Ali Polat Bengiserp, başkan yardımcıları ise Rezan Epözdemir ve Bikem Kanık olarak belirlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.