Henry Onyekuru, Monaco'ya çok yakın!

Galatasaray’ın devre dışı kaldığı Henry Onyekuru transferinde en büyük aday Monaco. Everton ile anlaşan Ligue 1 kulübü, sürpriz bir sorunla boğuşmakta.

Henry Onyekuru, Monaco'ya çok yakın!
banner150

Galatasaray ile kiralık sözleşmesi sona eren Henry Onyekuru adım adım Monaco’ya yaklaşıyor. Nijeryalı yıldızın İngiltere’de çalışma izniyle alakalı yaşadığı sorunlar sonrası gözler yeni transfer gelişmesine çevrildi. Everton’ın Onyekuru için ciddi bir bonservis istemesi nedeniyle sarı-kırmızılılar şu anda devre dışı kaldı.

Fransa basınında yer alan haberde ise Monaco’nun Onyekuru konusunda ciddi adımlar attığı ve anlaşmayı tamamladığı belirtildi. Onyekuru’nun Monaco’ya transferi konusunda işlemlerin tamamlanmak üzere olduğu kaydedildi. Genç kanat oyuncusunun Monaco’ya giderek son görüşmeleri ve sağlık kontrollerini tamamlaması bekleniyordu.

Ancak sürpriz bir şekilde vize pürüzü çıktığı ortaya çıktı. Onyekuru’nun vize işlemlerinin çok ağır işlemesi sebebiyle son görüşmelerin bir türlü noktalanamadığı kaydedildi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.