Gol makinesi 'Kartal' oluyor !

Aboubakar’ın bonservisini alma konusunda yaptığı girişimlerden bir türlü sonuç alamayan Beşiktaş, gözünü Premier Lig ekibi Swansea City’nin İspanyol yıldızı Fernando Llorente’ye dikmişti...

Gol makinesi 'Kartal' oluyor !

BEŞİKTAŞ'TAN FERNANDO LIORENTE BOMBASI

32 yaşındaki isim konusunda menajeriyle ilk teması kuran ve olumlu geri dönüş alan Kara Kartal, tecrübeli futbolcu için kulübüne yapacağı teklifi de hazırladı. Geçen sezon Premier Lig’de çıktığı 33 maçta 15 gollük performans sergileyen yıldız için yönetimin, Swansea’ya satın alma opsiyonlu kiralama önerisinde bulunacağı bildirildi.

SWANSEA SICAK BAKABİLİR

Vincent Aboubakar’ın transferinde olduğu gibi kiralama önerisine ek olarak satın alma opsiyonu da ekleyen Siyah-Beyazlılar, bu bedeli de 4 milyon Euro (16 milyon TL) olarak belirledi. Yönetimin, bu teklifi bu hafta içerisinde İngiliz temsilcisine resmen ileteceği ifade edildi. Kadrosunda yenilemeye gidecek olan Ada ekibinin de bu öneriye sıcak bakması bekleniyor.

Fanatik

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2017, 11:08
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.