Galatasaray Kolombiyalı süperstarın dönüşünü bekliyor!

Galatasaray, golcüsünün geri dönüşünü bekliyor... PSG maçı sonrası Madrid’e giderek yaptırdığı özel iğne sonrası belirlenen 1 aylık dinlenme sürecinin yavaş yavaş sonuna gelen Galatasaray'ın Kolombiyalı süperstarı Radamel Falcao’nun, Rize maçı kadrosuna alınması ve en azından son yarım saatte forma verilmesi bekleniliyor.

Galatasaray Kolombiyalı süperstarın dönüşünü bekliyor!

1 Ekim’de oynanan PSG maçı sonrası aşil tendonundaki ağrı şikayeti nedeniyle Madrid’e giderek özel bir iğne yaptıran Radamel Falcao’ya, 4 haftalık dinlenme süresi verilmişti. Tecrübeli futbolcu, hocası Fatih Terim’le önceki idmanda yaptığı konuşmada durumunu anlatırken, formasını çok özlediğini dile getirdi. Terim de bir an önce sahada görmek istediği Falcao’ya, hazır olması halinde Rizespor maçı kadrosunda yer verebileceğini aktardı.

SON KARAR FALCAO'DA
33 yaşındaki futbolcu, bugün gerçekleşecek son idmanda bir kez daha denenecek. Eğer ciddi bir problem görülmezse, Falcao’nun maç kadrosuna dahil edilmesi bekleniyor. Hatta plan, Kolombiyalı yıldızı karşılaşmanın son yarım saatinde oynatıp hafta içindeki Real Madrid deplasmanına hazırlamak. Terim’in, oynayıp oynamaması konusunda son kararı yine Falcao’ya bırakacağı da gelen haberler arasında.

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.