Galatasaray'ın eski yıldızı 'firar' etti! Başkanı dinlemedi

Avrupa futboluna büyük zarar veren korona virüs salgını, kulüplere zor zamanlar yaşatıyor. Salgın sebebiyle Fransa'da liglere ara verilirken eski Galatasaraylı yıldız, uyarıları dinlemedi ve ülkeyi terk etti.

Galatasaray'ın eski yıldızı 'firar' etti! Başkanı dinlemedi

Avrupa futbolunu sarsan korona virüs salgını, kulüplere zor günler yaşatıyor. Salgın nedeniyle liglere verilen arada kulüpler sağlık çekincelerinden dolayı antrenman da yapamazken, futbolcularına evde antrenman yapmaları dışında bir tavsiyede bulunamıyor.

Paris Saint Germain'de Neymar ve Thiago Silva gibi futbolcuların izinsiz olarak ülkelerine gitmelerinin ardından, Lyon kulübünde de benzer bir kriz patlak verdi.

Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas, Jason Denayer'in koronavirüs korkusu yüzünden, pılını pırtını toplayarak Fransa'dan ayrıldığını açıkladı. Bu hareketin, kulüp kararını beklemeden izinsiz olarak gerçekleştirildiği bilgisini paylaştı.

Galatasaray'ın eski futbolcusu dışında Thiago Mendes ve onunla birlikte ismini vermediği bir Brezilyalı oyuncunun daha benzer bir davranış sergiledikleri ve ülkeyi terk ettikleri ortaya çıktı.

Denayer'in Belçika, diğer iki ismin de ülkeleri Brezilya'ya gittikleri belirtildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.