Galatasaray ile Fenerbahçe arasında sürpriz takas!

Galatasaray'da kadro dışı bırakıldıktan sonra Fenerbahçe'nin takıma dahil etmek istediği Serdar Aziz için sarı lacivertli kulüpten ezeli rakibe sürpriz bir takas teklifi gitti. Böyle bir teklifi beklemeyen sarı kırmızılı yönetim Fatih Terim'in vereceği kararı bekliyor.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında sürpriz takas!
banner150

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in kararıyla takımdan gönderilmesine karar verilen Serdar Aziz için girişimlerini sürdüren Fenerbahçe'den yeni bir hamle geldi. Abdurrahim Albayrak'la görüşen Semih Özsoy, Ersun Yanal'ın kadroda düşünmediği Diego Reyes'i Serdar'a karşılık önerdi.

Bu teklifi beklemeyen Albayrak, teknik ekipten görüş almadan bir cevap veremeyeceğini söyledi. Menajer Haluk Canatar da Serdar Aziz'in Fenerbahçe'ye gitme ihtimali olduğunu belirtti.

Galatasaray'dan transfer görüşmeleri için izin aldığını belirten Canatar, "Serdar Aziz'in Fenerbahçe'ye gitme ihtimali var mı" yönündeki soruya "Evet var. Ayrıca Ersun Yanal ile Serdar Aziz de telefonda görüştüler" dedi.

200 BIN EURO VERDILER

Fenerbahçe yolundaki Serdar'a Almanya ve İspanya'dan da teklifler var. Ancak bu kulüplerin, Serdar'ın Galatasaray'da kazandığının 10'da 1'ini teklif ettiği bildirildi. La Liga'da Leganes'in Serdar'a bonservisini alıp gelmesi durumunda 200 bin Euro 6 ay, gelecek sezonda da 400 bin Euro teklif ettiği öğrenildi.

Canatar, Serdar'ın alacaklarıyla ilgili bugüne kadar asla hukuksal yollara başvurmadıklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.