banner232

Galatasaray, Halil Dervişoğlu'nda ısrarcı!

Brentford Kulübü’nün 10 milyon Euro’nun altında gelecek olan tekliflere kapısını kapatması üzerine Galatasaray, Halil’i yeniden kiralama yöntemini devreye soktu.

Galatasaray, Halil Dervişoğlu'nda ısrarcı!

Galatasaray, Halil Dervişoğlu’nu bırakmak istemiyor. Hürriyet'in haberine göre; Milli futbolcunun yeni sezonda da takımda kalmasını isteyen sarı kırmızılılar İngiliz Brentford Kulübü’nün 10 milyon Euro’nun altında gelecek tekliflere kapısını kapatması üzerine yeniden ‘kiralama’ yöntemini devreye soktu.

AİLESİ DE 'G.SARAY' DİYOR

Kiralama sözleşmesi bitmesine karşın Halil Dervişoğlu’nun ailesi de oyuncunun kariyerine Galatasaray’da devam etmesini istiyor. Hatta genç futbolcunun babası ve temsilcisi Muzaffer Dervişoğlu da halen profilinde oğlunun Galatasaray formalı fotoğrafını kullanıyor.

Sarı kırmızılı kulüp de Brentford ile görüşerek oyuncunun Galatasaray’da sergilediği sıçrama, milli takıma davet edilmesi ve gelişimini sunarak, satın alma opsiyonu ile Halil’i kiralamak için pazarlık masasına oturacak.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.