Galatasaray'dan Ali Koç'a rest! Terim istedi sözleşme feshedildi!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç arasındaki gerilimde flaş bir gelişme yaşandı. Fatih Terim, Ali Koç'un sahip olduğu Divan Restoran'ın Türk Telekom Stadı'ndan kaldırılmasını istemişti. Terim'in Divan Restoran ile olan sözleşme feshedildiği takdirde tazminatı ödeyeceğini söylemesinin ardından Galatasaray yönetimi flaş bir karar aldı.

Galatasaray'dan Ali Koç'a rest! Terim istedi sözleşme feshedildi!
banner150

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç arasındaki yaşanan gerilim ilginç boyutlara ulaşmıştı.

SÖZLEŞME FESHEDİLDİ
Galatasaray yönetimi Türk Telekom'da hizmet veren Divan Restoranı'nın sözleşmesini fesh ederek yerine Do&Co İkram Hizmetleri ile anlaşma sağladı.

500 BİN DOLAR TAZMİNAT ÖDENECEK
Sarı-kırmızılılar Divan'la yapılan anlaşmayı bozduğu için Ali Koç'a 500 bin dolar tazminat ödeyecek.

Her şey, Ali Koç'un Terim'in TFF'den aldığı tazminatı dile getirmesiyle başlamıştı. Bunun üzerine Terim'in avukatı buna karşılık vermiş, ancak Fenerbahçe başkanı geri adım atmamıştı. Yaz dönemindeki bu tartışmaların ardından her şey unutulduğu düşünülüyordu ki, aslında ateşin küllenmediği görüldü.

İlk olarak Galatasaray'ın 3-2 galip geldiği Kayserispor deplasmanından sonra Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile görüşen Fatih Terim, Koç grubunun işletmeciliğini yaptığı 'Divan Restoranı'nın Türk Telekom Stadı'nda da bir şubesinin bulunduğunu hatırlatmıştı. Koç ile büyük gerginlik yaşayan tecrübeli teknik adam, neden Koç grubu ile devam edildiğini sordu.

''BEN ÖDERİM''
Sarı-kırmızılı yönetici ise Divan Lokantası ile sözleşmelerinin devam ettiğini dile getirerek, bunun sonlanmasının ardından duruma bakabileceklerini dile getirdi. Terim bunun üzerine Günay'a, ''Eğer tazminat için paranız yoksa ben öderim'' demişti. Bu gelişmelerin ardından Galatasaray, Divan restoranıyla olan anlaşmayı iptal etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.