banner232

Galatasaray'da, İrfan Can Kahveci operasyonu başlıyor! İşte yapılacak teklif...

Fatih Terim'in açıklamaları sonrasında yönetim düğmeye bastı. Sarı-Kırmızılılar, tecrübeli hocanın taleplerini yerine getirmek için İrfan Can Kahveci için Başakşehir'le görüşme planladı. Daha öncesinde nabız yoklanırken, ilk kez başkanlar düzeyinde bir pazarlık yapılacak. Kesenin ağzını açmaya hazırlanan Aslan'ın, Turuncu-Lacivertliler'e 7 milyon Euro önereceği öğrenildi. Sezon sonuna kadar UEFA ile olan FFP anlaşması nedeniyle transferde eli kolu bağlanan Cim Bom'un bu durumu Haziran'da ödeme seçeneğiyle çözmeyi planladığı kaydedildi.

Galatasaray'da, İrfan Can Kahveci operasyonu başlıyor! İşte yapılacak teklif...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, 6-0'lık görkemli Gençlerbirliği maçının ardından açıkça, "İrfan Can Kahveci, Visca, Onyekuru ve Mohamed'i istiyorum. Daha resmi, daha ciddi görüşmeler yapılmalı. Elimizden gelenin fazlasını yapmamız için engel yok" sözleri sonrasında yönetim harekete geçti. Cim Bom'da transfer operasyonları hızlanırken, Başkan Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak da devreye girdi. İki ismin birkaç gün içerisinde İrfan Can ve Visca için Başakşehir'in patronu Göksel Gümüşdağ ile bizzat görüşeceği öğrenildi.

Avrupa'dan da talipleri var

Daha öncesinde İrfan için nabız yoklanırken, Terim'in ekran önündeki mesajları sonrasında yönetimin resmi bir teklifle Turuncu-Lacivertliler'in kapısını çalacağı belirtildi. Cengiz ve Albayrak'ın, Avrupa'dan da talipleri bulunan 25 yaşındaki futbolcunun bonservisi için 7 milyon Euro önereceği kaydedildi.

Tüm şartlar zorlanacak

Sezon sonuna kadar UEFA ile olan Finansal Fair Play (FFP) anlaşması sebebiyle satmadan, oyuncu alamayan Cim Bom'un bu durumu da bedelsiz kiralama ve Haziran'da ödeme seçeneğiyle çözmeyi planladığı da gelen haberler arasında. Kesenin ağzını açmaya hazırlanan Aslan'da bu transferin olumlu sonuçlanması için tüm şartlar zorlanacak.

Visca da olursa paket teklif...

İrfan Can için Başakşehir'le anlaşmayı uman Galatasaray'ın bir diğer hedefi de Boşnak yıldız Edin Visca... Terim'in listesinde yer aldığını açıkladığı 30 yaşındaki futbolcu için de ilk kez başkanlar düzeyinde bir görüşme yapılacak. Cengiz ve kurmayları, tecrübeli oyuncu için nabız yoklayacak, anlaşma zemini oluşacak gibi olursa, İrfan Can ve Visca için paket teklif de gündeme gelebilir.

Okan Buruk: Son karar yönetimlerde

Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk da Ankaragücü maçının ardından, İrfan ve Visca'nın geleceği hakkında konuştu. Genç çalıştırıcı şu ifadeleri kullandı: "Fatih hocanın açıklamalarını dinledim. Bütün hocalar değişim ister, biz de istiyoruz. Burada Galatasaray'ın talebi var, belki birçok takımın talebi var. Son karar başkanlar ve yönetimlerdedir."

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.