Galatasaray'da büyük sürpriz! Hasan Şaş geri döndü

Süper Lig’in 2019-20 sezonunun ilk haftasında deplasmanda Denizlispor’a 2-0 mağlup olan Galatasaray’da yardımcı antrenör Hasan Şaş, istifa etmesinin ardından görevine yeniden döndü.

Galatasaray'da büyük sürpriz! Hasan Şaş geri döndü

Fatih Terim’in yardımcısı olarak görev yapan Hasan Şaş, Galatasaray’dan istifa ettiğini duyuran, Sarı kırmızılı ekipte uzunca yıllar top koşturan ve futbol hayatını tamamladıktan sonra yardımcılık yapmaya devam eden Şaş’ın ayrılık açıklaması da sevenlerini bir hayli duygulandırmıştı.

Denizlispor maçından sonran yaşanan olayın ardından istifasını veren Hasan Şaş konusunda flaş bir gelişme yaşandı.

Sarı-kırmızılı kulüp genç teknik adama ağır hakaretlerde bulunan iki kişiye yasal işlem başlatılması için harekete geçti. Konuyla ilgili hukuki çalışmanın başlatıldığı ve suç duyurusunda bulunulacağı öğrenildi.

GÖREVE DEVAM
Diğer taraftan yönetim Hasan Şaş’ın yanında yer alarak kararından vazgeçmesini istemişti. Teknik Direktör Fatih Terim’in de Hasan Şaş’ın istifasına onay vermediği belirtildi. Yaşanan gelişmeler üzerine genç çalıştırıcı da görevine devam ettiğini belirten bir açıklama paylaştı.

"GALATASARAY İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIM"
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'le bir fotoğrafını yine sosyal medya hesabından paylaşarak, görevinin başında olduğunu şu ifadelerle belirtti:

"Bazen zor zamanlarda ihtiyacın olan sadece şefkattir. O şefkat ki hayatını adadığın renklerden, gençliğinden, emeklerinden, hayallerinden ayrılmana izin vermez. Hiç hata yapmamış, hiç yüzün düşmemiş, hiç hayal kırıklığı yaşamamış gibi yoluna devam etmeni, bir şey olmamışcasına tekrar çalışmanı sağlar o şefkat. Üzülürken üzdüğüm, kırılırken kırdığım herkesten hem özür dilerim hem teşekkür ederim. Bugün yeniden sarı kırmızı başarılar için daha çok çalışacağım ilk gün. Allah utandırmasın."

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2019, 14:48
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.