Galatasaray'da Belhanda şoku! Transfer teklifi...

Galatasaray’da devre arasında satılması planlanan ve bonservisiyle transfer bütçesi oluşturacağı söylenen Belhanda için herhangi bir teklif bulunmaması, sarı-kırmızılıların planlarını bozacak. Faslı futbolcu için şu ana kadar kulübe bir teklifin gelmediği ortaya çıktı.

Galatasaray'da Belhanda şoku! Transfer teklifi...

Galatasaray'da satılması planlanan Belhanda için gerçek ortaya çıktı. Faslı hücum oyuncusu için herhangi bir teklif bulunmaması, sarı-kırmızılıların planlarını bozacak. Belhanda için şu ana kadar kulübe bir teklifin gelmediği ortaya çıktı.

Sarı-kırmızılı yönetim, oyuncunun menajerliğini yapan William D’Avila’ya, çalışmalarına hız verip futbolcuya kulüp bulmasını söyledi. Galatasaray ile 1.5 sene daha sözleşmesi bulunan yıldız futbolcunun yüksek maaşından kurtulmak ve yabancı kontenjanında yer açmak isteyen Cim-Bom’un, bonservisi konusunda beklentileri aşağı çektiği ve 5 milyon euroya bile razı olduğu bildirildi. (Skorer)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.