Galatasaray'da 3'ncü koronavirüs şoku!

Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak ve Fatih Ferim'in ardından bir isim daha corona virüse yakalandı. Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Kovid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Galatasaray'da 3'ncü koronavirüs şoku!

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

''Sayın Yusuf Günay'ın COVID-19 testi pozitif çıkmıştır''
Galatasaray'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; ''Tedbir amaçlı olarak hastanede tedavi altına alınan Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay'ın COVID-19 testi pozitif çıkmıştır. Tedavisine devam edilen Başkan Yardımcımıza ve ailesine geçmiş olsun diyor, kendisinden bir an önce güzel haberler almayı ümit ediyoruz.''

''Babam daha iyi ve iyiye gidiyor''
Öte yandan Buse Terim, babasının sağlık durumuyla ilgili bugün bir açıklama yaptı. Buse Terim, yaptığı açıklamada ''Herkese merhaba, babamın durumunu merak edenler için daha iyi ve iyiye gidiyor. İnşallah daha da iyi olacak. Şifa bekleyen, bu hastalıkla mücadele eden herkese geçmiş olsun ve şifa diliyorum. Daha güzel haberler vereceğim günü iple çekiyorum'' ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.