Fenerbahçe'ye şok! Dünya devleri onların peşinde...

Fenerbahçeli oyunculara Avrupa’dan durmak sızın teklif geliyor. Vedat Muriç için Lazio ısrarını sürdürürken yıllık ücreti 5 milyon Euro’yu aşan Kruse’ye de Almanya’dan Wolfsburg talip oldu.

Fenerbahçe'ye şok! Dünya devleri onların peşinde...

Tottenham’ın da listesine aldığı Vedat Muriç için İtalyan ekibi Lazio ısrarını sürdürüyor. Kosovalı golcü için nabız yoklayan Çizme ekibi, liglerin başlaması ile birlikte Sarı-Lacivertli Kulübün kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Ancak Türkiye dahil tüm Avrupa’nın büyük kulüplerinin içine sürüklendiği ekonomik süreç de transferde belirleyici olacak. Fenerbahçe ile 2024 yılı Haziran ayına kadar sözleşmesi bulunan golcü için yönetimin biçtiği değer ise en az 20 milyon Dolar. Fenerbahçe’ye ve Türk Futbolu’na henüz tam olarak ısınamayan Kruse’ye de ülkesi Almanya’dan teklif geldi.

Sakatlık nedeniyle son haftalarda forma giyemeyen ve salgın sonrası evinde dinlenme ve tedavi fırsatı bulan Alman Panzeri’ne Wolfsburg Kulübü’nün cazip bir teklifte bulunduğu ileri sürüldü. Halen Sarı- Lacivertli ekiple mukavelesi devam eden Kruse’nin sezon sonunda yönetimle masaya oturması, şartların oluşması halinde bu kulübe transfer olması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.