Fenerbahçe, Vedat'ın fiyatını belirledi!

Fenerbahçe kadro revizyonunu Vedat Muriqi'den gelecek parayla yapacak. 30 milyon Euro'ya ihtiyacı olan sarı-lacivertliler bu parayı bulursa Vedat'ın gidişine izin verecek.

Fenerbahçe, Vedat'ın fiyatını belirledi!
banner150

Fenerbahçe gelecek sezon planlaması için oyuncu satışına "değerini bulmak şartıyla" sıcak bakıyor. Sarı-lacivertliler, ellerindeki en değerli ismin fiyatını belirledi…

Vedat Muriqi'i 25-30 milyon Euro'dan aşağı satmayacak. Yönetimin bu kararında hem Kosovalı golcünün yerine iyi oyuncu koymak hem de kadroda gereken revizyonu yapabilmek gibi etkenler önemli rol oynadı.

TOTTENHAM VE NAPOLI FAVORI

Vedat'ın talipleri arasında İngiltere'den Tottenham ve İtalya'dan Napoli var. İki takım da pandemi sürecinde dahi oyuncuyla ilgili temaslarını sürdürdü ancak F.Bahçe'nin istediği rakama çıkmadı. 26 yaşındaki golcünün pazarlığına özellikle yaz aylarında yeni takımların dahil olabileceği ifade edildi.

Kosovalı oyuncu geçtiğimiz yaz transfer sezonunda Çaykur Rizespor'dan 3.5 milyon Euro ve takasla transfer edilmişti. (Sabah)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.