Fenerbahçe'nin yeni hocası belli oldu! Felsefe aynı, isimler farklı...

Fenerbahçe'de kötü gidişatın ardından Başkan Ali Koç, Comolli-Cocu ikilisiyle başaramadığı uzun vadeli hedefini ve kulüp felsefesini farklı isimlerle denemek için çalışmalara başladı.

Fenerbahçe'nin yeni hocası belli oldu! Felsefe aynı, isimler farklı...
banner150

Fenerbahçe’de çok kötü geçen iki sezona rağmen başkan Ali Koç, göreve geldiği gündeki felsefesinden vazgeçmedi.

Plan çöktü 

Sarı-lacivertli kulübün bir futbol felsefesine sahip olması gerektiğini düşünen Koç, bunun için altyapının başına İspanyol çalıştırıcı Badia, üst yapıya ise teknik direktör Cocu ile sportif direktör Comolli’yi getirilmişti. Ancak bu plan çöktü.

Rota yerli isimler 

Başkan bir yandan yeni sezon için takım planlaması ve teknik adam üzerinde çalışırken uzun vadeli hedef ve felsefesinden ise vazgeçmedi. Yabancı isimlerle yapamadığı bu dönüşüm yerli isimlerle yapmayı planlıyor.

Comolli'nin görevine Emre Belözoğlu 

Comolli’nin ayrılığından sonra bu göreve Emre Belözoğlu’nun getirilmesi düşünülüyor. Cocu’dan sonra Ersun Yanal ile yola devam eden ve nispeten toparlanan takımın yine yerli bir teknik adamla devam etmesi yüksek ihtimal...

Sezon sonunda Erol Bulut açıklanacak 

Sezon sonu ile birlikte Erol Bulut isminin açıklanması bekleniyor. Altyapının başında daha önce İspanyol Badia varken, şimdi Serdar Dayat bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.