banner232

Fenerbahçe'nin İrfan Can transferindeki kozu!

Fenerbahçe, Sarı-Kırmızılılar’ın çok istediği İrfan Can için harekete geçti. Sarı Lacivertliler, yıldız futbolcuyu ikna etmek için Emre Belözoğlu kozunu kullanacak.

Fenerbahçe'nin İrfan Can transferindeki kozu!

Galatasaray’ın çok istediği İrfan Can Kahveci için Fenerbahçe de resmen adım attı.

‘Bizle görüşmek istiyorlar’

Sarı-Lacivertliler, resmi bir yazıyla Başakşehir’in kapısını çaldı, “İrfan Can Kahveci ile biz de ilgileniyoruz” denilerek randevu talep edildi.

Başakşehir CEO’su Mustafa Eröğüt, NTV Spor’a yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe bizimle görüşmek istediğini iletti. Henüz resmi bir teklif yok. Önümüzdeki günlerde bir görüşme gerçekleştireceğiz. Galatasaray’a da İrfan Can için taleplerimizi ilettik, görüşmelerimiz sürüyor” dedi.

Emre Belözoğlu kozu

Fenerbahçe, yıldız futbolcuyu ikna etmek için Emre Belözoğlu kozunu kullanacak. İrfan Can’ın idolü olan, yıllarca birlikte oynayan Belözoğlu, Milli yıldız ile bizzat görüşecek. Ali Koç ise Göksel Gümüşdağ’ı ikna etmek için devreye girecek. Galatasaray’a geçen sezon Vedat Muriç ile bu sezon ise Mert Hakan Yandaş’la çalım atan Sarı-Lacivertliler, ezeli rakibine bir darbe daha vurabilir.

KAYNAK: FANATİK

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.