Fenerbahçe'den sürpriz hamle! Yeni teknik direktör...

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'ye son olarak Fiorentina'yı çalıştıran 45 yaşındaki teknik adam Vincenzo Montella önerildi. İtalyan isim Türkiye'ye gelmeye yakın...

Fenerbahçe'den sürpriz hamle! Yeni teknik direktör...
banner150

Fenerbahçe'de teknik direktörlük için en güçlü adaylar olan Erol Bulut ve Nenad Bjelica'nın ardından sürpriz bir isim Fenerbahçe'nin gündemine geldi.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın ayrılığının ardından teknik direktör konusu bir türlü netleşmedi. Sarı-Lacivertli takımla bir çok antrenörün ismi anılıyor.

Fenerbahçe taraftarı teknik direktörün kim olacağını beklerken sürpriz bir isim sarı-lacivertlilerin gündemine geldi.

Son olarak Fiorentina'yı çalıştıran 45 yaşındaki teknik adam Vincenzo Montella önerildi. İtalyan isim Türkiye'ye gelmeye sıcak bakıyor.

Devre arasında Fiorentina ile yollarını ayıran Montella kulübünden yıllık 1.5 milyon Euro kazanıyordu. Fenerbahçe yönetiminin İtalyan teknik adam ile ilgili vereceği karar şimdiden merak konusu...

Mirsad'tan Kovaç teklifi... 

Eski basketbolcu yeni menajer Mirsat Türkcan ise Bayern Munih'in eski hocası Niko Kovac'ı Fenerbahçe'ye teklif etti. Sarı-Lacivertli takımın teknik direktör kararını kısa süre içinde vermesi bekleniyor.

Bundesliga'da Eintracht Frankfurt'u da çalıştıran 48 yaşındaki Kovac Bayern Munih'ten sezon başında gönderilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.