banner232

Fenerbahçe'de Rafael Benitez gündemde yok

Fenerbahçe'nin Rafael Benitez'le her konuda anlaştığı iddia edilmişti. Ancak Portekiz ve Alman ekolünden bir teknik adama takımı emanet etmek isteyen Kanarya'nın gündeminde İspanyol çalıştırıcı yok.

Fenerbahçe'de Rafael Benitez gündemde yok

Fenerbahçe'de teknik adam arayışları devam ediyor. Başkan Ali Koç'un "Şampiyonluklar kazanmış" ifadesinin ardından Rafa Benitez ismi ortaya atılmış ve İspanyol basını da bu konuda birçok habere imza atmıştı.

Özellikle İspanyol gazetelerinden olan Marca, F.Bahçe'nin Benitez'le görüşerek prensip anlaşmasına vardığını ve resmi imzaların yapılacak olağanüstü genel kurul sonrasında atılacağını duyurmuştu.

BİZE BİR TEKLİF GELMEDİ

Ancak F.Bahçe'nin gündeminde Benitez yok. İspanyol teknik direktörün menajeri Manuel Garcia Quilon da Habertürk'e yaptığı açıklamada, "Bize ulaşan bir teklif yok. Benitez tatilini yapıyor. Bu yaz bir takımla anlaşmak istiyor. İstediği şartların oluşması halinde yeniden futbola dönebilir" açıklamasını yaptı.

Sarı lacivertli takımın teknik adam listesinde Marco Silva, Villas-Boas, Bruno Lage ve Alman Bruno Labbadia'nın olduğu ileri sürüldü. İspanyollar Ernesto Valverde ismini de ortaya attı.

Kaynak: AKŞAM

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.