Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu ile yollar ayrılıyor iddiası

3 yılda 50 transfer yapıp 2 milyar lira harcayan Fenerbahçe'de radikal kararlar alınacak. Yeni Malatyaspor deplasmanında yaşadığı puan kaybı ile maç fazlası olmasına rağmen lider Beşiktaş'ın 4 puan gerisinde kalan Fenerbahçe'de, Emre Belözoğlu ve bazı futbolcular ile yollar ayrılacak. Kanarya'da kadroda çok önemli revizyon yapılması bekleniyor.

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu ile yollar ayrılıyor iddiası

Sezona mutlak şampiyonluk hedefiyle başlayan ve 18 transfer yapan Fenerbahçe, son yıllardaki kötü gidişe bu sezon da 'Dur' diyemedi.

İlk olarak Erol Bulut'a cezayı kesen sarı-lacivertliler, takımın başına Emre Belözoğlu'nun gelmesiyle de beklenen oyunu ortaya koyamadı.

Kanarya'da gelecek sezon yeni bir yapılanmanın planları yapılırken, birçok yıldız isimle de yollar ayrılacak.

Takvim'in iddiasına göre, Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu ile sezon sonu yollar ayrılacak. Yabancı bir hoca ve yabancı bir sportif direktör ile anlaşma sağlanacak. Alınan bilgiye göre, teknik ekipteki Volkan Demirel, Mehmet Aurelio ve Selçuk Şahin de bir sonraki sezon sarı-lacivertli takımla yoluna devam etmeyecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.