Fatih Terim kararını verdi! Emeklilik...

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Korona virüsü testinin pozitif çıktığını duyurmuştu ve bu durum spor gündeminde büyük yankı uyandırdı. Bu olaylar sonrasında Fatih Terim'in emekliliği düşündüğü iddia edilmişti...

Fatih Terim kararını verdi! Emeklilik...

Fatih Terim hastanede Korona virüsü belasıyla savaş veriyor… Spor dünyası deneyimli teknik adama destek yollarken, Terim de sosyal medyadan yaptığı açıklamada daha iyi olacağının mesajını vermişti.

Görevi bırakacağı iddia edilmişti

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağı iddia edilmişti.

Görevi bırakacağı iddia edilmişti

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağı iddia edilmişti.

Veda düşüncesi yok

Ancak gelen bilgilere göre deneyimli teknik adamın böyle bir düşüncesi olmadığı öğrenildi.

İyileşir iyilşemez Florya'ya...

Fatih Terim'in hastalığını atlatmasından sonra kariyerine nokta koyarak emeklilik kararı alacağı iddia edilmişti. Ancak tecrübeli hocanın böyle bir fikrinin olmadığı, iyileşir iyileşmez Florya'ya döneceği ifade edildi. Bu durum taraftarları memnun etti.

Terim maaşında indirime gidecek

Galatasaray için çalışmalarını da sürdürüyor. Yöneticiler, teknik ekip ve scout ekibi sürekli temas halinde bulunan tecrübeli teknik adam, FIFA'nın almayı düşündüğü maaş indirimi kararını da masaya yatırdı.

Futbolcularına örnek olacak

Terim'in futbolun durduğu bu noktada önce kendi maaşından indirim yaparak oyuncularına örnek olacak.

Durumu gayet iyi

Bilindiği üzere Fatih Terim corona virüse yakalanmıştı. Terim'in durumunun son derece iyi olduğu açıklanmıştı. Tecrübeli teknik adam yeniden takımının başında sahaya çıkacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.