Fatih Terim, hayalini ilk kez açıkladı!

Fatih Terim'in, ''İleride Allah nasip eder başka bir pozisyona geçersem, teknik adam istikrarını sağlayacağım'' demesi, başkanlık sinyali olarak yorumlandı.

Fatih Terim, hayalini ilk kez açıkladı!

Fatih Terim'in, ''İleride Allah nasip eder başka bir pozisyona geçersem, teknik adam istikrarını sağlayacağım'' demesi, başkanlık sinyali olarak yorumlandı.

Fatih Terim, Avrupa'da yeniden ses getiren bir takım oluşturduktan sonra başkan olmayı hedefliyor.

Şampiyonluğa sadece 1 puan uzaklıkta olan Galatasaray'da büyük bir coşku yaşanıyor.

Bu tablonun kuşkusuz en büyük mimarı olan teknik direktör Fatih Terim, Malatyaspor maçının ardından çok çarpıcı bir ifade kullandı.

Arsene Wenger'in 22 yıldır Arsenal'de görev yaptığını söyleyen tecrübeli hoca, "Eğer ben bir gün bu görevi bırakır, Allah nasip eder başka bir pozisyona geçersem, bu teknik adam istikrarını getireceğim" diye konuştu.

Fatih Terim'in 'başka bir pozisyon' tabiriyle, başkanlığı işaret ettiği belirtiliyor.

İlk kez kulübün en tepesi için mesaj veren başarılı teknik adamın sözleri büyük heyecan yarattı.

Fakat Terim ilk olarak Avrupa'da yeniden ses getiren, Türkiye'de tüm kupalara ambargo koyan bir takım oluşturmak istiyor. Ardından sıra başkanlık koltuğuna gelecek.

Futbolcu ve teknik adam olarak efsaneştiği Galatasaray'da başkanlık koltuğuna da oturmayı hedefleyen Fatih Terim'in bu planını ne zaman hayata geçireceği ise merak konusu...

İmparator'un 3-4 yıl daha kulübede oturduktan sonra en büyük hayalini gerçekleştirmek için düğmeye basacağı iddia ediliyor. (Takvim)

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2018, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.