Falcao için bomba iddia! Transferden önce...

Cimbom'da Falcao krizi derinleşiyor. Galatasaray'ın kulüp doktoru Yener İnce'nin Falcao'nun sakatlık problemini transfer öncesinde tespit ettiği ortaya çıktı. İnce hem Monaco kulübünden gelen sonuçlarda hem de İstanbul'da yapılan sağlık taramalarında Falcao'nun tendonunda çökme belirledi.

Falcao için bomba iddia! Transferden önce...
banner150

Galatasaray ile yıllık 7 milyondan 3 sezonluk 21 milyon euro'luk sözleşme imzaladı. Geldiği günden beri 4 maç oynadı, 1 gol attı. "Sakatım" diyerek idmanlara dahi çıkmadı. Terim "Müsait olunca oynatacağız" açıklamasını yaptı. Kulüp doktoru da "Tedavisi tamamlandı ama oynamıyor" diye patladı. Doktor tepkiler üzerine kendi açıklamasını yalanladı. Ortaya bomba bir iddia atıldı: Falcao sakat olduğu bilinerek alındı. 

Galatasaray'da Falcao krizi derinleşiyor... Fatih Terim'in 7 milyon Euro maaşı olan Kolombiyalı yıldızla ilgili "Müsait olursa oynar" demesinin ardından doktor Yener İnce'nin sözleri gündemi sarstı.

İnce gazetecilere sohbet sırasında "Falcao sakat değil" ifadesini kullandı. Bu sözlerin habere dönüşmesi sonrası İnce mecburen yalanlama yapmak zorunda kaldı. 

TRANSFER ÖNCESİ UYARDI!
Fakat asıl bombayı patladı. Yener İnce'nin Falcao'nun sakatlık problemini transfer öncesinde tespit ettiği ortaya çıktı. İnce hem Monaco kulübünden gelen sonuçlarda hem de İstanbul'da yapılan sağlık taramalarında Falcao'nun tendonunda çökme belirledi. 

SAKATLIK BAŞIMIZI AĞRITABİLİR!
İnce'nin teknik heyet ve yönetime "Bu sakatlık başımızı ağrıtabilir" ifadesini kullandığı da öğrenildi. Ama doktorun bu şok ifadesine rağmen büyük taraftar baskısı nedeniyle Falcao'nun transferi gerçekleşti.

VE SAKATLIK AÇIKLAMASI GELDİ!
Galatasaray kulübü Falcao'nun sakatlığıya ilgili ilk kez açıklama yaptı. Kolombiyalı yıldızın 'aşil tendinopatisi' teşhisi ile tedavisinin sürdüğü belirtildi.

BURADA SAVAŞACAĞIZ!
Falcao'nun eşi Lorolei Toron, bir taraftarın "Evinize dönün" yorumuna, "Özür dilerim ama G.Saray bizim evimiz. Burada savaşacağız" yanıtını verdi.

Kaynak: Takvim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.