Elbistanspor'da mali kriz: Futbolcuların lisansı çıkmadı!

Spor Toto 2. Grup'ta mücadele edecek olan Elbistanspor 29 Eylül pazar günkü rakibi 1920 Maraşspor ile karşı karşıya geliyor. Elbistanspor'un futbolcularına lisans çıkaramayan efsane kulüp lisans çıkmazsa maça çıkmama ihtimali bulunuyor.

Elbistanspor'da mali kriz: Futbolcuların lisansı çıkmadı!

1920 Maraşspor futbol takımı 29 Eylül Pazar günü sahasında Elbistanspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürürken Elbistanspor Futbol Kulübü Başkanı Başkan Sertan Davdav ile sarsıldı. Transferde kadroya dahil ettikleri yerli ve yabancı futbolcuların lisanslarını TFF'den onaylatamazsa kulüp kapanma noktasına kadar gidecek.

Elbistanspor'da yerli ve yabancı futbolcuların yeni lisansları çıkmadığı taktirde kulüp kapanma sürecine girmeye başlaması gözüküyor. Ekonomik sıkıntıları bir türlü çözemeyen camia futbolcuların alacaklarının ödenmediği belirtiliyor.

Kırmızılı-beyazlı kulüpte artık herkesin aklında aynı soru var. Elbistanspor'da kulüp başkanın istifasının ardından yeni başkan kim olacak sorusu oldukca merak ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.