Ekrem Karaoğlan Kahramanmaraş ASKF Başkanı seçildi

KISA adı ASKF olan Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda Genel Kurul heyecanı yaşandı. Ekrem Karaoğlan ve Eftal Karaçalı’nın başkanlık için yarıştığı Genel Kurul’da Karaoğlan, ASFK’nin yeni başkanı oldu.

Aynı gün Kahramanmaraş'ta uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle seçim kullanacak üyeler muaf tutuldu.

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından kendilerine verilen üzerinde isimleri ve kulüplerinin yazılı olduğu tanıtım kartıyla oylarını kullandılar.

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda  16. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Ergün Önal aday olmazken, mevcut yönetim kurulunda da görev yapan Ekrem Karaoğlan tek aday olarak seçime girdi. Aday olacağı belirtilen ve divana liste veren Eftal Karaçalı'nın listesini geri çekmesi ile tek aday olan Karaoğlan 187 delegeden kongreye katılan 187 delegenin 141'nin oyunu alarak Kahramanmaraş ASKF'ye 1986'dan bu yana merhum Necati Sarıgül, Mehmet Bağrıacık ve Ergün Önal'ın ardından dördüncü başkan oldu.

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda  16. olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Ergün Önal ve başkan adayları Ekrem Karaoğlan ve Eftal Karaçalı konuşma yaptılar.

Kahramanmaraş ASKF 16.  olağan Genel Kurulunda mevcut başkanı Ergün Önal veda konuşması yaptı. Yeni başkan Ekrem Karaoğlan ise teşekkür konuşması yaptı.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2021, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.