Edin Dzeko'dan açıklama geldi! "Tatil için geldim"

Roma forması giyen Dünyaca ünlü Bosna Hersek'li gölcü oyuncu Edin Dzeko sabah saatlerinde İstanbul'a geldiği için hakkında birçok transfer dedikodusu çıktı, havalimanında konuşan. Dzeko, Türkiye'ye tatil için geldiğini söyleyerek Dalaman'a yolculuk etti.

Edin Dzeko'dan açıklama geldi! "Tatil için geldim"
banner150

Roma forması giyen dünyaca ünlü golcü Edin Dzeko'nun sabah saatlerinde İstanbul'a gelmesi, özellikle Fenerbahçeli taraftarlar arasında heyecana neden oldu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un golcü oyuncuyla görüşme yapacağı iddiaları üzerine özellikle sosyal medyada, taraftarlar birçok paylaşımda bulundu. Ancak Edin Dzeko'nun İstanbul'a gelme amacı tatildi. Saat 14.30'da İstanbul'a geleceği iddia edilen yıldız futbolcunun, saat 10.50'de İstanbul'a geldiği ve Boğaz'da yemek yediği öğrenilirken, Dzeko daha sonra tekrar İstanbul Havalimanı'na dönerek Dalaman uçağını beklemeye başladı. Havalimanında yıldız futbolcuyu gören basın mensupları, Dzeko'ya transfer için mi yoksa tatil için mi İstanbul'a geldiğini sorarken, Dzeko bu sorulara yalnızca 'Tatil' cevabını verdi ve uçak saatini beklemeye başladı. Dzeko, saat 17.00 uçağıyla Dalaman'a hareket edecek. Yıldız futbolcu 1 Haziran'a kadar Türkiye'de tatil yaptıktan sonra Bosna Hersek'e dönecek. 

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.