Cristiano Ronaldo, o asisti de yapanı da hiç unutmadı! İşte bu yüzden dünya yıldızı

Sporting Lizbon, o zaman 14 yaşında olan Albert ile Ronaldo'yu takibe aldı. Daha çok gol atanı kadrosuna katacaktı. İkili, birer gol attı.  Albert, maçın 84. dakikasında topu fileleri göndermek yerine Ronaldo'ya asist yaptı. Sporting menajeri, 2 gol atan Ronaldo'yu transfer etti. Ronaldo bu iyiliği unutmadı ve Albert'e 10 milyon dolar verdi. Malikane, lüks bir otomobil aldı.

Cristiano Ronaldo, o asisti de yapanı da hiç unutmadı! İşte bu yüzden dünya yıldızı

Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo'nun başarısının sırrı ortaya çıktı. Yıldız oyuncuyu dünya futboluna kazandıran ismin can dostu Albert Fantrau olduğu anlaşıldı. Albert ile Ronaldo, 14 yaşındaydı. Sporting Lizbon, ikiliyi izledi.

Hangisi daha çok gol atarsa takıma alacaktı. İkili, birer gol attı. Albert, 84. dakikada topu fileleri göndermek yerine Ronaldo'ya asist yaptı. Sporting menajeri, 2 gol atan Ronaldo'yu transfer etti.

Yıldız futbolcu arkadaşına "Neden golü sen atmadın" diye sordu. Aldığı cevap ise "Sen benden daha iyisin" oldu.

Ronaldo inanılmaz bir kariyer yaptı. Ama hayatını değiştiren asiste vefasız kalmadı. Albert'e 10 milyon dolar verdi. Malikane, lüks bir otomobil aldı.


 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2020, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.