Cezayir Milli Takımı’nda Feghouli krizi!

Galatasaray'ın Cezayirli yıldızı Sofiane Feghouli milli takıma çağrıldı ama sakat olduğu için gitmeyince ülkesinde yoğun tepki gördü.

Cezayir Milli Takımı’nda Feghouli krizi!
banner150

Cezayir Milli Takımı’na çağrılan ancak sakatlık gerekçe göstererek gitmeyen Galatasaraylı Feghouli’nin sunduğu gerekçe inandırıcı bulunmadı, asıl nedenin farklı olduğu savunuldu.

Galatasaray’ın Cezayirli futbolcusu Sofiane Feghouli, ülkesinin milli takımından davet aldı. Bir süredir yaşanan bazı sorunlar nedeniyle Cezayir Milli Takımı’na çağrılmayan ancak Cape Verde ve Portekiz maçları için davet alan yıldız futbolcu bu kez kendisi gitmedi. 

Federasyona bir mektup yazdığı belirtilen oyuncunun sakatlığını gerekçe göstererek milli takımda olmayacağını ilettiği bildirildi. Ancak oyuncunun bu iddiası öyle görünüyor ki Arap basınınca inandırıcı bulunmadı. 

‘Galatasaray’da sorunu yoktu’
 
Al Araby’nin ‘Feghouli Cezayir Milli Takımı’nı boykot ediyor’ başlığıyla verdiği haberde, futbolcunun Galatasaray’da sezonu sorunsuz kapadığı, herhangi bir sakatlık emaresi göstermeden tamamladığına dikkat çekildi. 

Yokluğu kriz çıkardı 

Feghouli’nin gerçekleştirdiği boykotun, teknik direktör Rabah Madjer’e karşı olduğu vurgulandı. Oyuncunun yokluğu, teknik heyet ve federasyon arasında krize neden oldu. Gelişmelerin ardından Sofiane Feghouli’nin milli takım kadrosundan çıkarıldığı da resmen duyuruldu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.