Bülent Akan: Güzel işler başarabiliriz

Kahramanmaraşspor teknik direktörü Bülent Akan, Uşakspor maçı sonrası açıklamada bulundu. Akan, ''Aldığımiz galibiyeti büyütmemeliyiz. Her maçı kendi içinde değerlendirip devamını getirmemiz gerekiyor'' dedi.

Bülent Akan: Güzel işler başarabiliriz

Kahramanmaraşspor'un Uşakspor karşısında aldığı galibiyet sonrası açıklamada bulunan Kahramanmaraşspor'un yeni teknik adamı Bülent Akan, ''İlk maçlar genellikle zor olur. İlk yarı oynadığımız oyunla farkı açmamız gerekiyordu ama yapamadık. 2. Devre özellikle 75 dk sonra anlamsızca skoru koruma iç güdüsü ile geri yaslandı takım rakibin golünden sonra geri dönüşü yapıp kazanmamız önemliydi. Mücadelelerinden ve galibiyetten dolayı oyuncularımı tebrik ediyorum.

Oyuncularım bu maçta belirgin bir şekilde taktik disiplinine ve sistemimize bağlı kalarak mücadele ettiler. Göreve geldiğimiz günden beri kendi alışkan oldukları düzenden istediğimiz seviyeye çekme gayretini sahada oyuncularımızdan gördük, felsefemiz bireyselin değil takımın ve sistemin başarılı olabileceğiydi ve bu bilinci amaç edinerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Teknik ekibimle birlikte ciddi mesai harcıyoruz bununda sonuçlarını görmeye başladık. Aldığımiz galibiyeti büyütmemeliyiz. Her maçı kendi içinde değerlendirip devamını getirmemiz gerekiyor. Güzel olan birşey daha taraftarımızın maçta nasıl bir oyun oynadığımızı görmeleri takımımıza desteklerini hergecen gün artıyor. Taraftarlarımızın varlıkları bizleri mutlu ediyor ve güç veriyor. Bu bütünlüğümüz devam ettiği sürece Başkanımız, yönetimimiz, oyuncularımız, taraftarlarımız ve basınımızla güzel işler başarabiliriz'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.