banner232

Bonservis rekoru için... Mustafa Cengiz Mostafa Mohamed'in tapusunu almak istiyor

Mustafa Cengiz, tekrar seçilse de seçilmese de Mostafa Mohamed'in transferine önem veriyor. Cengiz, Bonservis rekorunu kırmasını beklediği Mohamed'i Galatasaray'a kazandıran başkan olarak anılmak istiyor.

Bonservis rekoru için... Mustafa Cengiz Mostafa Mohamed'in tapusunu almak istiyor

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in üzerinde en hassasiyetle durduğu transfer konusunun, Mostafa Mohamed'le ilgili olduğu öğrenildi. Mısırlı forvetin sonraki transferiyle Türkiye'de bir rekor kıracağını düşünen Cengiz’in, başkanlık koltuğunda kalsın ya da kalmasın, genç oyuncunun bonservisini almak istediği belirtiliyor.

Yıl sonuna kadar satın alma opsiyonu 4 milyon Dolar ile Galatasaray'da olan Mohamed transferini Cengiz'in, en kısa sürede bitirmeyi hedeflediği ifade edildi. Diğer taraftan, St. Etienne’in Galatasaray'ın opsiyonu kullansa bile teklif yapmayı planladığı ileri sürülüyor.

Fransız gazetelerinin bir başka iddiasına göre, Marsilya da Mohamed'i takibe aldı. Mısırlı’nın bonservis sorununun çözülmesi halinde, 20 milyon Euro’luk teklif yapılacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 10:29
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.