Beşiktaş ve Ankaragücü'nden ortak tepki!

Beşiktaş ile Ankaragücü arasında Vodafone Park'ta gerçekleşip oynanacak olan maçın ilk 1 dakikasında hem futbolcular, hem tribünler çocuk istismarına karşı ortak bir şekilde tepki gösterilecek.

Beşiktaş ve Ankaragücü'nden ortak tepki!

Beşiktaş ile Ankaragücü arsaında bu akşam saat 19.00'da başlayacak Spor Toto Süper Lig 30. hafta maçı sırasında çocuk istismarına tepki gösterilecek.

İki takım futbolcuları, başlama düdüğünden itibaren ilk 1 dakika boyunca topa dokunmayarak çocuk istismarına tepki gösterecek. Bu sırada iki takımın taraftarları da tamamen sessiz kalarak çocuk istismarı tepkisine destek olacak.

#ÇOCUKSUSARSENSUSMA

Hafta içerisinde de Süper Lig başta olmak üzere tüm futbol kulüpleri, Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismar olayına siyah arka plan üzerine beyaz olarak 'Susmuyoruz' başlığı ve #ÇocukSusarSenSUSMA etiketiyle tepkilerini ortaya koydu.

Kulüplerin sosyal medya hesaplarında, 'Çocuklarımızın sesi olmak için biz susmuyoruz!', 'Çocuklar için Susmayacağız!' mesajları da yer almıştı.
Kaynak: Sporx

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.