Beşiktaş'ta Ljajic Bombası! Bonservisi alınıyor...

Gelecek sezonun kadrosunu çok dikkatli ayarlayan Beşiktaş'ta kadronun iskeletlerinden biri olan Adem Ljajic'in bonservisini almak için çalışmalar başladı.

Beşiktaş'ta Ljajic Bombası! Bonservisi alınıyor...

Sezon başında Torino’dan geldiği Beşiktaş’ta uyum sorununu aşması zaman aldı, bir de sakatlık problemi yaşadı. Adem Ljajic gerçek performansına ise sezonun ikinci bölümünde ulaştı. 

2019’da bambaşka bir görüntüye bürünen Sırp yıldız, gol attı attırdı, kalitesini herkese kanıtladı. Ligin ilk yarısında 2 gol, 1 asistlik katkı verebilen Ljajic, ikinci yarıda ise tam 7 gol, 8 asistlik müthiş bir istatistik yakaladı.

Ljajic, sezonun ikinci devresinde sadece Fenerbahçe maçını kart cezası nedeniyle kaçırırken, diğer tüm karşılaşmalarda sahadaydı.

Beşiktaş, bu sezon Ljajic’in gol attığı 8 lig mücadelesini kazanırken, hanesine 24 puan yazdırdı.

Kavalcı resmen açıkladı!

Beşiktaş, mali açıdan oldukça sıkıntılı bir dönem geçirmesine rağmen Adem Ljajic’in sözleşmesindeki satın alma opsiyonunu kullanacak. 

Maddenin ‘zorunlu’ olduğuna dikkat çeken yönetici Ahmet Kavalcı, “Biz zaten böyle bir futbolcunun takımımızda kalmasını istiyoruz. 6 milyon 250 bin euroluk bedel taksitli şekilde Torino’ya ödenecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 12:42
YORUM EKLE