banner232

Başkanlardan veto! Feghouli ile yollar ayrılıyor

Galatasaray’da başkanlık koltuğu için şimdiden 5 aday çıkarken, 28 Mayıs’ta verilecek listeler sonrasında sarı-kırmızılı kulübün geleceği şekillenecek. Galatasaray’da neredeyse bütün başkan adaylarının aynı kanaatte bulunduğu tek bir isim var: Sofiane Feghouli... Kim başkan seçilirse seçilsin, tecrübeli futbolcuyu satış listesine koyacak.

Başkanlardan veto! Feghouli ile yollar ayrılıyor

Galatasaray’da en kritik haftaya girildi. Sarı-kırmızılılarda 12-19 Haziran’da yapılacak seçim için adaylar listelerini en geç 28 Mayıs günü saat 18.00’e kadar Divan Kurulu Başkanlığı’na verecek. Daha önce listelerini veren adaylar süreç sıfırlandığı için listelerini yeniden sunacak. Sarı-kırmızılarda daha önce adaylık başvurusu yapan isimler geri adım atmış görünmüyor.

Metin Öztürk, Burak Elmas, Eşref Hamamcıoğlu ve Işın Çelebi listelerini yine Divan Başkanlığı’na verecek. Bu dört ismin yanı sıra İbrahim Özdemir de yine adaylık başvurusunda bulunma kararı aldı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 10:42
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.