Başakşehir'den Arda Turan'a para cezası!

Medipol Başakşehir, Turan'a şarkıcı Berkay ile yaşadığı olay sonrası 2 milyon 500 bin TL para cezası verdiğini açıkladı. Başakşehir ayrıca, Turan'ın sözleşmesinin yargı kararı verilene kadar devam edeceğini de belirtti

Başakşehir'den Arda Turan'a para cezası!
banner150

Medipol Başkaşehir, Arda Turan'a şarkıcı Berkay ile yaşadığı olay sonrası 2 milyon 500 bin TL para cezası verdiğini açıkladı. Başakşehir ayrıca, Turan'ın sözleşmesinin yargı kararı verilene kadar devam edeceğini de belirtti.

İşte o açıklama:

Yönetim Kurulumuz 15.10.2018 tarihinde saat 19:30’da tek gündem maddesi ile olağanüstü toplanmış ve oyuncumuz Arda Turan’la ilgili bir kısmını aşağıda açıkladığımız bazı kararlar almıştır.
Milli Takım maçları nedeniyle verilen 3 günlük izin sırasında futbolcumuzun işlediği iddia edilen ve medyaya yansıyan fiillerinin İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün etik ve profesyonel anlayışı ile hiçbir şekilde bağdaşmadığını belirtmek isteriz.

Konunun yargıya intikal etmesi sebebiyle ek karar ve yaptırım haklarımızı saklı tutarak, kendisini 2 milyon 500 bin TL para cezası ile cezalandırdığımızı, oyuncunun profesyonel yükümlülüklerinin yargı kararını verene kadar devam edeceğini kamuoyuna bildiririz.
Saygılarımızla
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.