Babel’den çok sert sözler! Van Persie ve Sneijder...

Hollanda Milli Takımı forması giyen Ryan Babel, bir döneme damga vuran yıldızlar olarak gösterilen eski Fenerbahçe ve Galatasaraylı; Van Persie ile Sneijder’e yüklendi.

Babel’den çok sert sözler! Van Persie ve Sneijder...
banner150

Galatasaray’ın sezon başında kadrosuna kattığı Ryan Babel, Hollanda’da da sürpriz bir çıkışla gündeme geldi.

Tecrübeli oyuncu, milli takım kampında Voetbal International’ın sorularını yanıtlarken, bir dönem Fenerbahçe forması giyen Robin Van Persie’ye eleştiriler getirdi.

Geçmiş dönemde milli takımda yer alan ve ‘Dev 4’lü’ olarak anılan Van Persie, Robben, Sneijder ve van der Vaart’ın takıma zarar verdiklerini söyledi.

Bu oyuncular arasındaki çekişmenin takıma kötü yansıdığını aktaran Babel, “Sürekli bir tanesi bir numara olmaya çalışıyordu. Garip gelebilir ama bu durum takıma fazla geliyordu.

Mesela şimdi ben takımda egolu biri olduğunu düşünmüyorum. Herkes birbirine gol attırmaya çalışıyor. Kimse kendini takımın üstünde görmüyor” ifadelerini kullandı.

Galatasaraylı yıldız yaşlı olduğuna dair yorumlara esprili bir yanıt verip, “Aslında ben de sürekli artık yaşlandığımı düşünüyorum. Ama bir şarap gibi olduğumu düşünüyorum.

Bunu söylemek komik ama yaşlı olmak aslında daha iyi. Şu anda mesela 18 yaşındayken yürüdüğüm gibi yürümüyorum. Şunu söylemeliyim; son 3-4 yıl; kariyerimin en iyi yılları” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.