ASKF yönetiminden Başkan Mahçiçek'e ziyaret

Kahramanmaraş Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ekrem Karaoğlan ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

ASKF yönetiminden Başkan Mahçiçek'e ziyaret

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun da geçtiğimiz aylarda 16. Genel Kurul heyecanı yaşanmış ve Ekrem Karaoğlan Başkanlığı Ergün Önal’dan devralmıştı. Bir taraftan yönetimiyle birlikte Federasyonun faaliyetlerini artırmaya çalışan ve bir taraftan ziyaretlerini arttırmaya başlayan Karaoğlan ve ekibi Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'i makamında ziyaret etti.

Amatör spor kulüplerine yakışır bir kongreyi geride bıraktıklarını belirten Ekre Karaoğlan, “Yeni yönetimiz göreve başladı. Ziyaretlerimiz devam ediyor. Bizde bu doğrultuda Onikişubat Belediye Başkanımız Hanefi Mahçiçek'e bir ziyaret. Amatörlere verdiği destekten dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Bu desteğin bundan sonra da devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'te Ekrem Karaoğlan ve yönetimini kutlayarak başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2021, 14:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.