Arteta'dan Mesut Özil cevabı: Daha bitmedi

Arsenal menajeri Mikel Arteta, Fenerbahçe'ye transferi yakın olan Mesut Özil ile sözleşme fesih görüşmeleri hakkında son durumu duyurdu.

Arteta'dan Mesut Özil cevabı: Daha bitmedi
banner150

Arsenal menajeri Mikel Arteta, Fenerbahçe'ye transferi yakın olan Mesut Özil ile sözleşme fesih görüşmeleri hakkında son durumu anlattı.

Arsenal teknik direktörü Mikel Arteta, Mesut Özil'in alacaklarını istemesi ve Türkiye'ye gitmek üzere olduğu iddiaları üzerine açıklama yaptı. 8 milyon Euro'luk bir alacağı olan Mesut Özil, Arsenal ile bu konuyu görüşüyor.

Arteta, Mesut'un durumunun sorulması üzerine, "Mesut ile ilgili görüşmeler devam ediyor. Edu ve yöneticiler görüşüyor ama henüz somut bir durum yok" dedi.

Premier Lig'deki son maçında Crystal Palace ile 0-0 berabere kalan Arsenal, 24 puanla 11. sırada kendine yer buldu. Fenerbahçe sportif direktörü Emre Belözoğlu, geçtiğimiz günlerde gazetecilere verdiği demeçte, 'Mesut, Fenerbahçe'ye her zamankinden daha yakın' demişti.

Kaynak: SPORX

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.