Arda Turan için bomba iddia! Brezilya...

Arda Turan için Brezilya iddiası! Globo Esporte'un haberine göre, Arda Turan menajerine verdiği talimatla Brezilya'dan kulüp bulmasını istedi. Arda Turan için Palmeiras ve Flamengo ile görüşülecek.

Arda Turan için bomba iddia! Brezilya...

Medipol Başakşehir'le yollarını ayıran Barcelona'nın ise istemediği Arda Turan'a Brezilya'dan iki talip var.

Brezilya basınında yer alan iddiaya göre Arda Turan'ın Savio, Guilherme Siqueira ve Marcos Marinho isimli iş adamlarının şirketi "You First Sports" isimli şirketle menajerlik sözleşmesi imzaladı. Bu anlaşmanın ilk adımı olarak da Arda Turan'ın Flamengo ve Palmeiras'a önerildiği kaydedildi.

PALMEİRAS VE FLAMENGO İLE GÖRÜŞÜLECEK

İlk olarak Brezilya'da şu anda gününde ödeme yapabilen iki kulüp olan Palmeiras ve Flamengo ile görüşülecek. 

"ARDA'NIN TRANSFERİ KONUSUNDA YETKİMİZ VAR''

You First Sports isimli menajerlik şirketinin sahiplerinden Guilherme Siquera ise yaptığı açıklamada, "Arda'nın transferi konusunda yetkimiz var. Zamanı gelince kulüplerle konuşacağız" ifadelerini kullanmakla yetindi.

Arda Turan'ın Brezilya futbol dünyasına attığı bu adıma ise Atletico Madrid'den takım arkadaşı Filipe Luis'in ön ayak olduğu belirtiliyor. 

VETO YEMİŞTİ

Adı Galatasaray'la da anılan Arda Turan için Fatih Terim sıcak baksa da Mustafa Cengiz, deneyimli futbolcunun transferini veto etmişti.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.