Aboubakar harekatı başladı! Resti çekti geliyor...

Beşiktaş'ta golcü transferinde yeni gelişmeler yaşanıyor, Portekiz’in önde gelen gazetelerinden A Bola flaş bir iddiayı ortaya attı

Aboubakar harekatı başladı! Resti çekti geliyor...

Portekiz’in önde gelen gazetelerinden A Bola, geçtiğimiz günlerde Kara Kartal’ın eski golcüsü Vincent Aboubakar için flaş bir iddia ortaya atmıştı.

Haberde, 27 yaşındaki futbolcunun, önümüzdeki sezon Porto’da kendisine şans bulmasının zor gözükmesi nedeniyle takımdan ayrılmak istediği yer almıştı. 

Kamerunlu futbolcu, hücum hattında Marega, Soares, Ze Luis, Warls ve Fabio Silva gibi isimlerin bulunması nedeniyle son olarak da takımdan ayrılmak istediğini yönetime iletti.

Burak’ın yokluğunda ilk maçta Sivas karşısında ağları sarsamayan Beşiktaş’ın da Aboubakar için girişimlerini hızlandırdığı öğrenildi.

Kiralama formülü

Beşiktaş Yönetimi, 27 yaşındaki futbolcunun yüksek bonservis bedeli nedeniyle kiralama formülüne başvurmayı hedefliyor. Fikret Orman ve kurmayları, önümüzdeki günlerde Portekiz’e bir çıkarma yaparak Kamerunlu futbolcuyu yeniden kadrosuna katmaya çalışacak.

Aboubakar’ın, siyah-beyazlılara geri dönme isteği nedeniyle bu transferdeki tek engel Porto. Mavi-beyazlı ekibin de hücum hattında birçok alternatife sahip olması nedeniyle transferde zorluk çıkarmaması bekleniyor.

Kaynak: Fanatik

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 11:11
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.