Abdurrahim Albayrak'ın yaptığı korona testi sonuçlandı!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak yüksek ateş ve öksürük şikayeti nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Uzun süredir ateş ve öksürük problemi yaşayan Albayrak'a tedbir amaçlı koronavirüs testi yapıldı. Sarı-kırmızılı ekibin deneyimli yöneticisinin test sonuçlarının negatif çıktığı ve herhangi bir salgın bulgusuna rastlanmadığı öğrenildi.

Abdurrahim Albayrak'ın yaptığı korona testi sonuçlandı!
banner150

Koronavirüse karşı sıkı önlemlerin alındığı Türkiye'de her ihtimale karşı şikayeti olan hastalara testler yapılıyor. O isimlerden biri de Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak.

Milliyet'in haberine göre, sarı-kırmızılı ekibin tecrübeli yöneticisi Çapa Tıp Fakültesi'ne öksürük ve ateş şikayetleriyle gitti. Koronavirüsün belirtilerinden biri de yüksek ateş olduğu için Albayrak'a tedbir amaçlı testler yapıldı.

NEGATİF ÇIKTI

Abdurrahim Albayrak'ın koronavirüs testinin negatif çıktığı ve korkulacak bir durumun olmadığı ifade ediliyor.

Bilindiği gibi koronavirüsten dolayı ülkemizde 191 kişi enfekte olmuş durumda. İki kişinin de hayatını kaybettiği Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca tarafından açıklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.