Abdullah Avcı'dan derbiyi kazanma şifresi

Bir tarafta son haftaların formda takımı Galatasaray. Diğer tarafta ligde kötü durumda bulunan Beşiktaş. Zor günler geçiren Beşiktaş her şeye rağmen derbi maçta sahasında 3 puan peşinde olacak. Teknik Direktör Abdullah Avcı ise futbolcularla yaptığı toplantıda derbi zaferinin şifresini verdi.

Abdullah Avcı'dan derbiyi kazanma şifresi
banner150

Son yılların en kötü sezon başlangıcını yapan Beşiktaş derbiyi kazanarak çıkışa geçmenin hesaplarını yapıyor. Teknik direktör Abdullah Avcı dün futbolcularıyla yaptığı toplantına zaferin şifresini verdi. Tecrübeli hoca, "Bir arada hareket eder ve savaş verirsek kazanırız" ifadesini kullandı.

BU MÜCADELEYİ BEKLİYORUM
Avcı, "Evet eksiklerimiz var. Sıkıntılı bir süreçteyiz. İyi sonuçlar almıyoruz. Ancak size güveniyorum. Galibiyetin yolu savaşmaktan geçiyor. Sizlerden bu mücadeleyi bekliyorum" dedi.

ÖN ALANDA BASKI EMRİ VERDİ
Öte yandan dün yapılan son taktik idmanda ön alanda baskı üzerinde duruldu... Avcı'nın Galatasaray'ın savunmadan çıkarken yaptığı hatalardan faydalanmak istediği belirtiliyor.

ÇEBİ TESİSLERE KAMP KURDU!
Başkanlık koltuğunda ilk derbi heyecanını yaşayacak olan Ahmet Nur Çebi adeta tesislere kamp kurdu. Abdullah Avcı ve futbolcuları hiç yalnız bırakmayan Başkan Çebi takıma çok büyük bir moral destek veriyor.

(Kaynak: Takvim)

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2019, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.